Évek óta kerestem megoldást arra, hogy ne kelljen asztali számítógépet vagy konzolt vennem ahhoz, hogy játszhassak néha és megtaláltam rá a megoldást. Erről beszélek ebben a videóban, elmondom a véleményem a szolgáltatásról és azt is megmutatom, hogyan működik, és beszélek róla, hogy Nekem miért jobb mint a Google Stadia vagy az NVIDIA GeForce Now!
A regisztrációhoz van egy kódom, amit meg lehet adni, ezáltal az első hónapot kedvezménnyel tudod igénybe venni: PTESYC0Z
Erről a videóban beszélek részletesebben, de a Shadow PC Boost csomagját használom, ami havi 12,99 EUR, átszámítva nagyjából 4 500 Ft havonta jelenleg, ami kevesebb mint 60 000 Ft évente.
Egy hasonló szintű számítógépet sokkal drágább megvenni, ami aztán jóval kevesebbet ér, elavul és bővíteni kell.
Ezt a Shadownál megteszik helyettem, a konzolokkal szembeni előnye pedig, hogy komplett Windows 10 alapú asztalt kapok, tehát a meglévő játékaimmal is játszhatok, korlátozás nélkül.
Bonuszként, az első két hónapban adtak pár játék kulcsot is, ami a Steam-en szereplő árnak megfelelően egy-egy havidíjat kitettek simán.
Mégis a legnagyobb előnyét abban látom, hogy bárhol és bármikor elérhető. Lehetőségem van az ágyból Apple TV-n játszani, a laptopomon bárhol, de akár a telefonommal is. Ha elutazom, akkor is.
S bár a szolgáltatás a magyar piacra még nem lett bevezetve, a Francia és Holland szervertermekkel internet szolgáltatótól függően jó válaszidők / ping érhető el Magyarországról is.
Nekem az amszterdami szerverterem vált be, de mindenképpen próbáld ki a lenti sebességteszteket, hogy a legalacsonyabb válaszidejű régiót tudd választani.
A minimum sávszélesség 15 Mbit-től indul, ami a legtöbb helyen már elérhető.
Shadow PC Franciaország
Shadow PC Egyesült Királyság
Amszterdam
Párizs
Gravelines (OVH)
Még több információ a Google Docs-on
Kommentelj 📢